אתר הכרויות דיסקרטי או אפליקציית סקס?

הכרויות למטרת סקסנשים בוגדות מעדיפות אתרי הכרויות דיסקרטיים ולא אפליקציות

כאשר זה אתר הכרויות ולא אפליקציית סקס זה מעלה את רף הדיסקרטיות והחשאיות מה שימנע מהחבר, חברות או בעלה לגלות וישמור עליה בטוחה וחשאית עם התשוקות שלה.

אתרי הכרויות יכולים להיות עבורה גם נושא שהוא רחוק מהעין אז רחוק מהלב שזה ייתן להן יותר הרגשה של שליטה ויגרום להן להרגיש פחות זנותיות ושטופות זימה, דבר שרוב הנשים ימנעו מלהרגיש בשונה מגברים.

לכן הרבה נשים יעדיפו להשתמש באתרי הכרויות דיסקרטיים ולא אפליקציות סקס שעלולת לגרום להן להיחשף או להרגיש יותר מיני זנותיות עם עצמן או מול המכרים שלהן.

איפה יש סלקציית נשים יותר עשירה: אתרי הכרויות או אפליקציות סקס?הכרויות סקס

בתוך אפליקציות סקס המבחר של הנשים בדרך כלל יהיה דליל יותר בגלל הסיבות שנזכרו וגם בכלל סינוני החיפוש הדלילים שלא מאפשרים את כל האפשריות כמו בתוך אתרי הכרויות.

בתוך אתרי סקס ברשת יש מגוון הרבה יותר עשיר ומסנוור של נשים מכיוון ששם הם שולטות יותר טוב באיזה מין גבר הן רוצות לבחור והן נמנעות בקלות מלהתפשר.

כמו כן יש גם הרבה יותר גברים לבחור מהם באתר הכרויות ומכיוון גם יותר נשים הצטרפו אל האתרים ברשת וימנעו מהאפליקציות הזעירות.

יתרונות משמעותיים באפליקציות סקס בכל זאת

למרות המיעוט של האנשים, חוסר האפשריות לסינון וחסרונות אחרים באפליקציות ישנם עדיין יתרונות איתנים ולכן בכל זאת יש אנשים שמשתמשים בהם.

אפליקציות סקס זמינות תמיד אצלך בכיס ובכל רגע שאתה מעוניין להעסיק את עצמך, לפלרטט עם מישהי אונליין או למצוא זיון בשיא המהירות, אתה יכול לבצע זאת דרך האפליקציה.

כמו כן מכיוון שהאפליקציה יושבת לך בנוחות בכיס, את ההודעה את תקבל מיד ולא תצטרך לחכות עד שתחזור הביתה למחשב הנייד כדי לראות אם הגיבו לך אלה ההודעות יהיו מידיות באותו ברגע.

 

(נקרא 568 פעמים, 1 פעמים היום)

תגובות

תגובות