האם נשים באתרי הכרויות דיסקרטיים בוגדות?

גברים מול נשים: בגידות

אתרי הכרויות לסטוצים

גברים כמובן בוגדים יותר מין נשים מכיוון שזה חקוק בטבע והאינסטינקטים שלנו, נולדנו כציידים כולנו והדחפים שלנו אל סקס הם הרבה יותר אגרסיביים מאשר של נשים.

אישה תבגוד בדרך כלל לא כדי להגשים פנטזיית סקס פנומנלית שחולמת עליה שנים, אלה כדי לזכות בתשומת לב, אהבה, אהדה ואמפתיה כלפיה מה שכל כך קשה לה להגיש מבעלה.

במקרים נדירים יותר קיימות גם נשים נימפומניות שבמוקדם מאשר מאוחר מאבדות את הרגשות כלפי בעליהן ושוכבות מהצד אם כל גבר אפשרי שמושך להן את העין.

בגידות דיסקרטיות בלבד

הכרויות תמיכה

נשים בשונה מין גברים רואות סקס כמשהו אחר ולא כבילוי אולטימטיבי ובברית שלהן ביניהן הן תמיד יפחדו להיות מוגדרות כזונות.

זה הפחד הכי עמוק שלהן כשזה נוגע לסקס, הן לא רוצות לחשוב על עצמן כזונות ומפחדות עוד יותר שמישהי אחרת תראה בהן כזונה.

לכן כאשר אתם פוגשים אישה בתוך אתרי הכרויות דיסקרטיים, שימו דגש על הדיסקרטיות ובצעו את התאווה שטופת הזימה שלכם בסודיות חשאית כדי שירגישו בטוחות עם עצמן וההחלטות הנשיות שלהן.

האם בגידות יכולות להיות דבר חיובי?

עבור נשים וגם גברים בגידות לפעמים הם דבר חיובי לחלוטין כל עוד זה סקס ולא שום דבר מעבר, במילים אחרות בגידות אפילו יכולות לתרום לכל המשפחה כולה.

אם יש ריבים בבית או מתח בין ההורים מכל סיבה שהיא, תמיד ניתן לפרוק אותו במין עם מישהו אחר. אם לדוגמה הבעל קודם בעבודה ומתוח מאד בגלל התפקיד החדש אז יכול לעזור לו מאד להכיר מישהי עבור סטוץ חד פעמי.

הוא יפרוק את המתח הזמני שלו והמצב בבית עלול להירגע יותר ולהישאר במצב מאוזן יותר עד שתקופת המתח תעבור ותהיה להם התחלה חדשה.

 

 

(נקרא 129 פעמים, 1 פעמים היום)

תגובות

תגובות