אתרי הכרויות דיסקרטיים האם ההוצאות הפיננסיות גבוהות?

מה סכום ההוצאות על אתרי הכרויות דיסקרטיים

אתרי הכרויות דיסקרטיים באים בסכומים שונים כאשר ישנם כאלו שהם יוקרתיים מאד ועבוד המעמד העליון ויש אפילו כאלו שהם עבור העשירים ביותר והאליטה של החברה.

אבל רוב אתרי הכרויות הם קונבנציונליים לחלוטין וינועו מ-30 ₪ לחודש עד ל-300 ₪ לחודש כאשר תמיד יש מבצעים של חגים, סופי שנה והרשמות לטווח ארוך יותר כמובן.

לכן אם מתלבטים אם להירשם בקרוב אל אתר הכרויות דיסקרטי או רומנטי כדי לחשוב על זה פעמיים ולבצע סקר שוק מעמיק יותר בחג או בכל הזדמנות אחרת למבצע.

מהי ההוצאה הפיננסית על שפנפנה מתוך אתר הכרויות דיסקרטי?

אתרי הכרויות

אם תירשמו לטווח הארוך אז רק האתר יכול לעלות לכם בין 400-600 ₪ רק למספר חודשים אבל אם אתם סקרנים לבדוק כמה סטוץ בפני עצמו יוצא זאת שאלה רלוונטית אחרת.

להשיג סטוץ זה לא פשוט כמו שרוב האנשים חושבים מכיוון שזה כן דורש מאמץ, זמן אסטרטגיה והוצאה כספית בסופו של דבר וזה כמעט ולא משנה באיזה מין בחורה הכרתה באתר.

אתם תצטרכו בגדים מרשימים אם אין לכם עדיין כדי להקסים את הנערה וכמו כן לרוב היא גם תרצה משקה או שתיים לפני שתזוזו למיטה, מה שידרוש גם מונית או דלק לא משנה לאן אתם נוסעים.

במילים אחרות אם יש לכם כבר את הבגדים, אתם רגילים לבלות בחוץ ובפאבים ממילא אז זה לא יעלה לכם יותר מיציאה קונבנציונלית פשוטה והמחיר ההוצאה יהיה זהה כמעט להזמנה של נערת ליווי.

סטוצים האם אני יכול לחסוך?

הדרך הכי יעילה לחסוך על אתרי הכרויות דיסקרטיים היא בעצם להירשם לטווח ארוך אם אתם מעוניינים להישאר מחוץ למערכת יחסים אבל כן בתוך חוטיני וורדרד של נערות שונות כי זה יחסוך לכם בסופו של דבר מאות שקלים לטווח הרחוק.

דרך שנייה לחסוך היא להתמקד בנשים שאינן מעוניינות במפגשים ובבילויים בחוץ אלה רק בחדרי חדרים ובמיטה וכך זה יזיל לכם עלויות, בעיקר אם הן יגיעו אליכם לבית במקום לקחת מונית או לבזבז דלק בדרך אליהן.

 

(נקרא 114 פעמים, 1 פעמים היום)

תגובות

תגובות