איך להפוך סקס שטוף זימה לאהבה בוערת

במקום סטוץ במיטה ארוחה בבית קפה

סטוצים הכרויות

אם כבר תפסתם אישה ואתם מעוניינים לשדרג את סנסציות סקס הפנומנליות אל אהבה בוערת, לוהטת ומלאת תשוקה אז כדי שתזיזו את מערכת היחסים לכיוון אחר.

נסו להתנהג יותר רומנטיים, שרמנטיים ופחות ארוטיים עם השותפה לסקס והזמינו אותה לבילויים בחוץ במקום לילות שטופי זימה במיטה בימים גשומים.

כמובן קחו בחשבון שלא כל שותפה אל סקס תהיה מעוניינת במערכת יחסים רומנטית אמתית מכל מיני סיבות ולכן תאלצו להשתפר בכושר השכנוע שלכם ובקסם האישי שלכם כדי להביא אותה אל מלכודת הדבש שלכם.

במקום סקס על השטיח לינה בצימרים ובאוהלים

כמו כן נסו גם לשנות את אטמוספרת הבילויים שלכם ובמקום להיפגש בבית שלך או שלה נסו לשדרג את החוויות שלכם למקומות הרבה יותר רומנטיים ואינטימיים.

הכרויות למבוגרים

אם תזמינו מקום בצימר לדוגמה ולא רק ללילה יחיד אלה לסוף שבוע שלם ואפילו מספרים ימים עם חופש מהעבודה אז התאווה שטופת הזימה שלכם יכולה בגלות לדלוק ולגדול אל אהבה בוערת וסוחפת שעלולה להוביל אל זוגיות מאושרת ובריאה.

אז הזמינו צימר אינטימי ודיסקרטי לכמה ימים באזור הטבע איפה שגם תוכלו לטייל ולהכיר או אפילו קחו אוהל ותבלו לילה עם מדורה בחוף הכינרת או בכל מקום קסום אחר שימשוך אותכם להיות יחד.

במקום מערכת יחסים פתוחה הגבילו אל בגידה

אם עד עכשיו מערת היחסים שלכם הייתה רק סקס והייתם פתוחים למערכות יחסים דומות עם אנשים אחרים אז נסו להגביל אחד את השני ותתחילו מכך שתשכבו רק אחד עם השני ואף אחד אחר.

אם שניכם תסכימו זאת בוודאי תהיה נקודת התחלה מצוינת לבנות מערכת יחסים בריאה וזוגיות מצליחה לשנים הקרובות לבוא.

 

(נקרא 114 פעמים, 1 פעמים היום)

תגובות

תגובות